+90 (534) 236 18 04

   happy-doctor-holding-a-clipboard-with-patients (1)

   Hepatobiliar Cerrahisi Merkezi #2

   Hepatobiliar Cerrahisi Merkezi

   Hastaların tedavisi için Hepatobiliar cerrahi merkezi tercih edilebilir. Uzmanlar gerekli tedavi aşamalarını tamamlar.

   Hepato pankreato biliyer cerrahisi ile tedavi edilen hastalarda, süreç en iyi şekilde takip edilir. Bu şeklide gerçekleşecek olan tedavide safra kesesi, karaciğer, pankreas hastalıkları yer almaktadır. Genel anlamda kanserleri ciddi boyunca olduğundan, hızlı seyreder ve tehlikelidir.

   Hepatobiliar Tedavi Yöntemleri

   Farklı tedavi yöntemleri ile önlem alınması, hastalığın tedavisi sağlanabilir. Bunun için cerrah, radyolog,, tıbbi onkolog, gastroenterelog, patalog gibi uzmanlar profesional şekilde hareket eder. Ekip olarak profesional ve çok alanlı bir bakış açısı ile tedavi uygulanır. Tedavisi yapılan kanserlerde, organın tümünün ya da bir kısmının alınması söz konusu olabilir. Cerrahi operacionlar, robotik, laparoskopi dahil olmak üzere seçilmiş olgular için minimal invaziv uygulamalar ile yöntemler gerçekleşir. Ameliyatın dışında radyoterapi ve kemoterapi de uygulanabilir. Uzmanlar karar vererek, en iyi şekilde tedaviyi gerçekleştirecektir.

   Hepatobiliar Cerahisi Nedir?

   Sağlık sorunlarında uygulanan bir yöntemdir. Sağlık sorunları ise pankreas, safra kesesi, safra kanallarında görülen problemlerdir. Bu durumda uygulama en iyi şekilde yapılır. Tedavilerin bütünü için hepatobiliyer cerrahi deniri. Cerrahinin tedavi ettiği başlıca sorunlar ise safra kesesi, pankreas yolu kanseri, sarkomlar olarak açıklanır. Karaciğer başta kalın bağırsak olmak üzere sindirim sistemi organlarında ve diğer sistem kanserlerinden kanser alan büyük bir organdır. Bu sebeple kanser oluşumu hızla yayılabilir.

   Hangi Sorunlarda Hepatobiliyer Cerrahi Yöntemler Uygulanır?

   Yaşanan sağlık problemlerinin hangi yöntemler ile giderilecek olduğu bu alanda uzman olan doktorlar tarafından belirlenir. Sorunlarda cerrahiye en yakın yöntem olarak hepatobiliyer gösterilir. Karaciğer operacionlarının minimal bir şekilde gerçekleşmesi mümkündür.

   Uygulama tümörün konum ve boyutuna bağlı olmak üzere karaciğer parçasının cerrahi yöntem ile çıkarılması sonucunda tedavi edilir.

   Karaciğer bir kısmının çıkarılması yeterlidir. Sebebi ise karaciğerin özellikleri arasında kendini yenileyebilen organ özelliğinin olmasıdır. Bunun gerçekleşmesi için karaciğerin alkol, siroz, hepatit ya da yağlı karaciğer gibi olumsuz durumlardan uzak olması gerekiyor.

   Safra kesesi kanseri için de bu yöntem ile uygulama olabilir. Safra kanallarını içeren safra yolu kanseri olarak açıklanan bu durum, uygun yöntem iyi tedavi edilebilir. Safra kanalları, karaciğeri ince bağırsaklarla birleştiren kanallardır ve tedavisi tümörün bulunduğu yere bağlı olarak değişir. Eğer karaciğer çok yakın olan bir tümör ile karşı karşıya kalınırsa, farklı cerrahi tekniklerin uygulanması söz konusu olabilir.

   Verilen yöntemler, alanında uzman olan doktorlar, yeterli ve son teknoloji teknik cihazlar ile tedavinin yapılması sağlanır. Uygun yöntemlerin uygulanması, gerekli incelemelerin yapılması doktorun uzmanlığı ile olacaktır. Karaciğer kanseri tedavi yöntemleri kapsamında yer alan incelemeler ve tetkiklerin sonunda belirleme yapılacaktır. Tedavi için gerekli aşamaların tamamlanması ile sorunsuz bir şekilde işlemler gerçekleşecektir. Uzman doktorlar ile operacion tamamlanacaktır.

   GET OFF %10 DISCOUNT NOW WITH THE CODE OF "HERA2020TRTMNT"

   How We Care for Our Patients

   Hera Healthcare’s programs include health assessments and key assistances to make your health travel more beneficial. Our friendly support team is available to help you 24 hours a day, seven days a week. All contacts will be responded to by the same means they are received.

   GET A QUOTE

   Fill up the form
   and we will contact you as soon as possible.

   GET A QUOTE

   Fill up the form and we will contact you as soon as possible.

   Play Video

   Онлайн Консультации

   Подготовьтесь к лечению за границей Проконсультируйтесь с врачом онлайн!
   125 евро или
   150 долларов
   • Частная консультация
   • Аудиозвонок
   • Консультация по электронной почте
   • Бесплатное сопровождение координаторов HERA

   Online Consultation

   Get Prepared Well for Treatment Abroad Take Online Doctor Consultation!
   €125 or $150
   • Private Consultation
   • Audio Call
   • Conclusion by e-mail
   • Free Follow Up with HERA Case Managers
   Play Video

   Book an Appointment

   [latepoint_book_button]